Wycieczki do Czech z Kudowy

Jako, że Kudowa Zdrój znajduje się bardzo blisko granicy z naszymi południowymi sąsiadami Czechami, z tego też powodu organizowanych jest tak bardzo wiele wycieczek, jak i turyści prywatnie udają się za granicę, aby zobaczyć wszystkie z najciekawszych miejsc.
Większość z nich stawia przede wszystkim na Pragę – stolica Czech posiada bowiem w sobie niepowtarzalny urok, w szczególności Stare Miasto i Hradczany (najpopularniejszy w Czechach zespół pałacowo-zamkowy).
Jeśli nie interesuje Cię wyjazd na własną rękę, tylko chciałbyś wziąć udział w zorganizowanej wycieczce, wtedy warto zorientować się czy okoliczne domy wczasowe Kudowa Zdrój czy też Twój własny pensjonat takowych wycieczek nie organizuje.
Oprócz Pragi warto także odwiedzić znajdujące się niedaleko od granicy Jaskinie Morawskiego Krasu – w całej Europie nie znajdziemy bowiem większych i bardziej atrakcyjnych jaskiń wapiennych. Schodząc ponad sto metrów poniżej poziom morza mamy możliwość podziwiania naprawdę pięknych i zapierających w piersiach form skalnych, które formowały się przez tysiące lat i które pokazują jak wiele pięknych rzeczy w stanie jest wytworzyć natura.
Po udanym i pełnym wrażeń dniu spędzonym w Czechach każdy z ogromną chęcią wróci ponownie do Kudowy Zdrój gdzie na wszystkich czekają już pokoje gościnne Kudowa Zdrój i ciepłe łóżka, w których śpi się wygodnie i komfortowo.

  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.jumina.wkudowie.pl

  tel.[+48] 791 130 341  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony